paulusia - komentarze


Miłość... co to w ogóle znaczy... ?
Spacery za ręke późnymi wieczorami?
Częste randki w róźnych miejscach?
Całowanie się na ławce w parku?
Nie. Miłość to np ...
Chęć siedzenia z drugą osobą i wpatrywanie się w jej oczy.
Nieczego więcej nie trzeba!
... Tak przynajmniej ja to odbieram ...
wokalista z kapeli Charllote

Hmmm... a ja powiem, że popieram jego słowa. Miłości to nie jest rzecz materialna, oczywiście można sie całować, przytulać i takie tam ^^' Ale to nie jest najważniejsze... ważniejsze jest, że ten ktoś poprostu jest przy tobie. Pomaga ci w trudnych chwilach, jest z tobą na dobre i na złe. To jest najważniejsze ... przynajmniej ja tak to odbieram!
Paulusia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.07.2006 :: 14:53 :: bwv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Suuupeerrr!
15.07.2006 :: 14:52 :: bwv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Damianek z czac

Trochę to głupie, a nawet bardzo głupie!!! Znasz pojęcie słowa FAJNA STRONA bo chyba jesteś jakaś głupia lub ślepa!!! Idiotyzm i tyle!!! Pocałuj mnie w d**ę!
23.02.2006 :: 20:26 :: csknet-84-234-33-46.csk.pl

Paulus=))

Zajefajny blogus=]
Wpadaj czasem na mojego http://sammy726.blog.onet.pl/

15.10.2005 :: 12:59 :: djk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

ann

Sliczny blogasek - szblonik super. Notka bardzo mi sie podobala, bo zawierala duzo prawdy :) Paula - ty moj geniuszu!! :* wadnij czasem do mnie neyann.talk.pl
13.10.2005 :: 21:21 :: dgr109.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

A ja...choć nie mam chłopaka...Przez ostatnie dni....czuje sie tak, jakbym tak naprawde miała(wiem, zę to głupio brzmi) Ale ja w związku bardzo cenie, takie rzeczy jak zabawa...W senie,pozaczepiać sie,
09.10.2005 :: 15:10 :: dgd90.neoplus.adsl.tpnet.pl

jutt

ja mam dzisiaj melancholijny nastroj... tez sie zgadzam... milosc jest obecnoscia drugiej osobry... jej spojrzeniem, gestem czy slowem. Tego nie idzie wyrazic inaczej... milosc to znaczy być... przynajmniej dla mnie
08.10.2005 :: 15:22 :: c16-201.icpnet.pl

Tez popieram... Bo Miłosc 'na pokaz' długo nie przetrwa... najwazniejsze jest ze ta osoba poprostu jest obok nas...i nie opuści...
kocham cie baaardzio :*


Talk.pl :: Wróć