paulusia - komentarze


Koniec wakacji A jeszcze niedawno szłam do szkły ostatni raz i cieszyłam się, że jest koniec szkoły. Jak ten czas szybko leci Jutro 1 września! Czas maszerowacć do szkoły... Skończyło się dobre. Nastała szara rzeczywistość.

Opisz krótko moje wakacje
Tak więc ... moje wakacje były świetne Od 24 czerwca do 5 lipca byłam na obozie we Włoszech. Było cudownie! Nie byłam tam sama, bo z moimi przyjaciółmi: Miśką, Tyśką, Kornelem i Dinem. Zwiedziliśmy cały Rzym, wtym Watykan. Byłam przy grobie naszego kochanego Papieża Jana Pawła II! Było wzrószająco, ale pięknie!
Następnie pojechałam od 12 do 27 sierpnia do Chorwacji, ale to już z rodzicami. Myślała, że jak wakacje z rodzicami to nie będzie za ciekawie, ale jedna okazało się, ze było baaaardzo fajnie! Zwiedziłam całe starożytne miasto Dubrovnik, byłam na Świętym Miejscu Obiawień Matki Boskiej w Medugorie. Zwiedziłam calą Chorwacką Dalmacje Ogólnie moje wakacje mogę uznać za jedne z naj lepszych!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.08.2005 :: 20:59 :: cho40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamiętaj: Większość ludzi myśli, że czas jest jak rzeka, która płynie szybko i w jednym kierunku... Ale ja widziałam twarz czasu i mogę ci powiedzieć: mylą się...
Czas to ocena podczas burzy... Możesz się zastanawiać kim jesteś i dlaczego ci to pisze... wpadnij na www.kwiatek13.talk.pl a opowiem ci historie jakiej nigdy dotąd nie słyszałaś... Historie mojego życia
Kwiat
Ps. Z góry thx za odwiedziny... Sama nie wiem co mnie napadło z tym komentem... Wiem, że jest nieco dziwny... Oprócz tego: szkoda mi, że wakacje już się kończą... Pozdrawiam!
31.08.2005 :: 13:55 :: dev8.neoplus.adsl.tpnet.pl

neyann

ciesze sie, ze mialas takie udane wakacje :) ja niestety prawie caly czas siedzialam w Poznaniu ale tesh jakos przezylam :* do zobaczenia jutro, jush nie moge sie doczekac!!! =P papa
P.S. Zagladaj czasem do mnie http://neyann.talk.pl ^^

Talk.pl :: Wróć