paulusia - komentarze


Waaakaaaacje!
Juz mogę powiedzieć, że są wakacje ... W szkole już nic nie robimy. Zastanawiam się po co my w ogóle chodzimy jeszcze do szkoły, ale cóż. Jak trzeba to trzeba. Może opowiem Wam o moich planach wakacyjnych ... First jadę 24 czerwca na obóz do Włoch (w tym Wenecja, Rzym, Aqua Park, Mirabilandia, Delfinarium itd.). Jadę tam z moimi przyjaciółmi tzn. Misią, Juhtą, Kornelikiem i Dinem Juuuuż się nie mogę doczekać Przyjeżdzam 5 lipca, i potem prawdopodobnie jadę z rodzicami do Chorwacji lub Tunezji. Tylko, że nie wiem jeszcze kiedy :] Next pewnie pojadę nad morze z rodziacami jak co raku :/ No i potem już nie wiem co będe robić ... Na pewno spędze ten czas z moimi przyjaciółmi Wreszcie są WAKACJE !!!
Uwielbiam WAKACJE. A jakie wy macie plany na holiday ? Piszcie w komentach, buziaczki :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.07.2006 :: 14:46 :: bwv124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lilka

Ale głupi blog, głupszego nie widziałam, po za tym my się już chyba znamy co, nie? Popraw se bloga o ile chcesz żeby przynajmniej 1 osobie się podobał!!! Ale tandeta.
19.06.2005 :: 20:24 :: vn1133.pool.pro-lan.net

Agata

ja teraz jestem na tym czyms... a potem jade na oboz... a potem nie wiem ;/ mam nadzieje ze spedze czas z wami bo ja na tym tym juz nie moge...a jestem tu dopiero 5 dni....
HEJ TO JUZ 5 DNI!! :)
jeszcze tylko 9 i jestem u was XD
ODLICZANIE TRWA!!!!
POZNAAAAAAAAAAAN NADCHODZDE :D

ja serio chce do was ;(
15.06.2005 :: 21:21 :: dap49.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

No, no ładnie,ładnie.Ja też nie wiem poc o chodzić jeszcze do szkoły.Moja wakacje tez sa bardzo urozmaicone i mam nadzieję,że bedzie super :* Jade do Hiszpanii, na obóz językowy, spoedze czas z moim chłopakiem takze cool
Buzi
14.06.2005 :: 17:45 :: dcx236.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhta

zapomnialas o oboznie konnym :] ja jade do wloch potem nad morze z rodzicami i Basiunią a potem jeszcze raz nad morze z Ankką bedzie swietnie na kazdy wyjazd straaasznie sie ciesze bo bede z ludzmi ktorych kocham :] a reszte wakacji Pauluś spędzimy razem... :] moze na obozie konnym...
13.06.2005 :: 21:44 :: ddm192.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

no jak to nie wiesz , co potem bęeziesz robić.... spędzimy te wakacje together !!!!!
wE wszłoszech napewno będzie zajebiście ....buźka :*

Talk.pl :: Wróć