paulusia - komentarze


Dobrze mi tak jak jest ...
Kiedyś brakowało mi tej jedynej osoby, tej drugiej połówki... Teraz już mi jej tak nie brakuje, oczywiście jakby była, było by świetnie, ale coooż. Nie jestem w nikim zakochana, pare chłopaków mi się podaba, ale tak tylko, nic więcej. Niektórzy moi znajomi baaaardzo chcą mieć tą drugą połowkę, a ja ?? Powiem Wam, i może się zdziwicie, ale już mi tak nie zależy... Dla mnie osobiście od chłopaka wazniejsza jest przyjaźń, którą na szczęscie mam Kocham moich przyjaciół i wiem, że oni mnie też, to mi daje sile i nie smuce się bo wiem, że mam komu się wypłaka, przytulić, pacałować...
Oczywiście, gdybym już sie zakochała w zajemnością byloby cudownie!
Może będziecie się śmiać, ale ja wole w ogóle się nie zakochać, niż zakochać się bez wzajemności. Już tak miała w podstawówce. Przez pare lat kochałam się w jednym chłopaku i wiem jak to boli, gdy on nie odwzajemnia twoich uczuć Gdy on się o tym dowiedział w ogóle nawet ze mną nie pogadał, zlekcewazyl mnie.

Teraz tak nie chce, chce żeby to chłopak ubiegał się o mnie, a nie ja o niego!
Paulusia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.11.2007 :: 11:04 :: ajd19.neoplus.adsl.tpnet.pl

damin

hmm, troche cie rozumiem. byłem bardzo zakochany w jednej osobie, byłem z nia przez rok, dawałem wszystko a przede wszystkim wielkie serce pełne miłości. jednak z biegiem czasu moja miłosc nie została odwzajemniona. bardzo cierpię do dzisiejszego dnia, a to b, długo już. cały czas myśle i czuje ten wielki smutek, -jak mogła mnie tak zostawic jak tak kocham z całego serca :-( :-(. a wiem ze ona podobnie jak ty ma wielu przyjaciół do których może sie przytulac, całowac, spotykac, to dobrze dla niej, ale czy dla mnie? -odpowiem, ja tym bardziej sie załamuje, bo spotyka sie z innymi :-( pozdro
07.06.2005 :: 10:26 :: dbj203.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Hmm... zastanawiałam się nad tym co napisałaś. Moim zdaniem miłość i przyjaźń są na równi. Są tak samo silne i ważne- przynajmniej dla mnie.Mam nadzieję,że nigdy mi nie będzie och brakować.
PS.Fajny blogasek :****
05.06.2005 :: 16:11 :: dec32.neoplus.adsl.tpnet.pl

justysia

mi tez to teraz zwisa :] mam tyle problemmow z niektorymi przyjaciolmi ze zupelnie zapomnialam o milosci :] ale szukam, szukam :D wiem Pauluś ja też w podstawowie kochalam sie chyba 2 lata w Tomku a jemu to zwisało :/ ale teraz już mi przeszło bo on jest straaaasznym debilem!!
05.06.2005 :: 10:12 :: ddj182.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

Sie wie....u mnie to zależy od nastroju....czasem bardzo bym chciała mieć chłopaka a innego dnia zwisa mi to :p Ja sie jeszcze nigdy na zakochałam... I napewno ktos bedzie musiał sie troszke postarać...bo nigdy nie okazałam uczuć pierwsza względem chłopaka...i nie zapowiada sie na to ;] Pozdrówki :*

Talk.pl :: Wróć