paulusia - komentarze


Zmiany
Zmieniłam sobie szablonik, bo tamten mi się znudził ... U mnie po staremu ... dzisiaj byłam z Misią i Juhcią w starym browarze i potem poszliśmy na stary rynek, na pyyyyszny obiadek w sfinksie
Połaziłyśmy sobie po starym rynku ... ja dałam sianko jakiemuś facetowi, który zbierał pieniądze na dom dziecka !! oczywiście kochana paulusia dała potem pojechałysmy do Miśki do domku, na 3 godzinki, a potem z Juhtą pojechałyśmy do mnie do domku, Misia nie mogła wiec pojechałyśmy same. No i tak mi faaaajniutko dzisiejszy dzionek minął Duuużo osób gdzieś pojechało ... w zasadzie z tych the best osób pozostałyśmy tylko Misia, Juhta i ja Kornelik nad morzem, Łukaszek na działce itd. No niestety Jest piękna pogoda to sobie gdzieś jadą, ja zostałam w poznaniu, bo rodziców zatrzymały interesy, ale coż przynajmniej spędzam ten dłuuugi weekend z Juhcią i Misią
Jutro nie wiem jeszcze co będe robić! Na pewno coś fajnego ... Moze pojade gdzieś z rodzicami ... jesczze nie wiem !!
ja spadam buziaczki :*:*:*
Paulusia


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.06.2005 :: 21:23 :: 213-238-106-106.adsl.inetia.pl

A.

całkiem słit szablonik :)
31.05.2005 :: 16:20 :: c16-201.icpnet.pl

asia

widzę, że nowy szablonik śliczniutki =*
31.05.2005 :: 14:15 :: dbe171.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Pauluś... sexy szablonik- poprostu cool 3maj tak dalej.Widze,że miło spedziłaś weekend- ja również świetnie się bawiłam
Buziak
30.05.2005 :: 20:36 :: ddj15.neoplus.adsl.tpnet.pl

żeby nie bylo to komentuje - szablonik piekny a notka tez fajniusia :] ogolnie sexy
27.05.2005 :: 22:47 :: ded230.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misia

No raczey !!!!!!!!!

Talk.pl :: Wróć