24.04.2005 :: 22:20
"I'm feeling goooodddd :D It's all about you :D It's so good :D"- humorek mam świetny, dawno takiego nie miałam ... A to waszystko za sprawą moich przyjaciół i świetnych znajomych :* Są THE BEST!!! WIELKIE POZDROWIONKA I BUZIAKI dla: Agatki, Martusi, Madzi, Misiaczka, Anusi N, Juhty, Asi, Agusi, Gosi, Łukaszka, Kornelika, Łukaszka M... jeśli kogoś nie wymieniłam to baaaaardzo przepraszam:* Dzięki, że jesteście, jakby Was nie było, to nie byłoby tak miło:P Jesteście wszyscy KOCHANI:* W moim życiu zajmujecie jedno z najważniejszych miejsc!!! KOFFAM WAS :*** Dziękuję Wam, że jesteście, bez Was mój świat byłby pusty, samotny, niewidzialny ... To Wy, Wy sprawiacie, że wszystko ma sens! Sprawy, które kiedyś były mi nie ważne teraz stały się najważniejsze. Świat stał się kolorowy, milszy. Każdy człowiek powinien znaleźć swoich przyjaciół, dobrych znajomych, kolegów, koleżanki ... ja mam to szczęście, że już znalazłam :D Uważam, że miłość przyajacielska jest naj, najważniejsza!! Ponieważ "swoją połówkę" można znaleźć, a przyjaciół (PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ) nie jest łatwo! Paulusia